Araçlarımız FULL RENT A CAR Kaskoludur!

 Araçlarımızın tamamı "Rent a Car" kaskoludur. Kiralama süresi boyunca yaşacağınız herhangi bir kaza durumunda hiçbir müdahalede bulunmadan Trafik Polisi veya Jandarma Trafiğe tutturacağınız bir rapor,sizlerin hiçbir sıkıntı yaşamamanız için yeterlidir.

Kasko hizmetine dahil olan ve dahil olmayan durumlar için tıklayınız...

Özel Dizayn Edilmiş (VIP) Mercedes Vito

Keyfinize önem veriyorsanız ve arkadaşlarınızla dilediğinizce bir gezinti yapmak istiyorsanız VIP Vito'muz tam sizlere göre. 5 kişilik arka 2 kişilik ön kabin, özel deri ile döşenmiş terletmeyen 360 derece dönebilen konforlu koltuklar, çekyat haline geçebilen arka koltuk, elektrikli double sunroof, telefon görüşmeleri için özel ses sistemi bağlantılı bluetooth, siyah filmli ve perdeli camlar, özel tasarlanmış klima ve daha fazlası.

Şoförlü veya şoförsüz kiralamak içinlütfen bizlerle irtibata geçiniz. Ayrıntılar ve fotoğrafları için tıklayınız...

Havaalanı Transferleri ve Havalanı Teslimat İmkanları

Aracınızı gideceğiniz şehirde havaalanında teslim almak ve teslim etmek istiyorsanız telefon,fax veya e-mail ile rezervasyon yaptırıp uçağınızın ineceği havaalanını ve iniş saatini bizlere bildirmeniz yeterli olacaktır. Döneceğiniz tarihte yine aynı şekilde havaalnında aracı geriye teslim etme olanağınızda bulunmaktadır.